Shitet A5 2017

Shitet nga: Safet 02 Gush 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A5
Shitet samsung A5, viti 2017 punon shum mir e mban baterin dhe nuk ka asnjë defekt në punë.

Vreitje: Aty ne foto shihet se në anen e djatht e ka të krisun gjamin(ekranin), edhe pse nuk e pengon kurgjo veqse per estetik nese prish punë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim