samsung note 8

Shitet nga: xxx 31 Gush 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 41 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 8
shitet samsung note 8
64gb i blere para nje muaji i ri
eshte shum i ruajtur pa asnje grrith
telefoni vie me te gjitha pajisjet adapter xham mbrojtes dhe case mbrapa
telefoni jepet me garancion
viber +37745910788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim