Samsung dhe iphone 4s ne gjendje perfekte

Shitet nga: Qendrim Sot 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Young
Shiten telefonat ne gjendje shum te mir iphone 4s i ka 16 GB per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim