Kamera HIKVISION dhe Alarme SATEL

Shitet nga: adnan Sot 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Video kamera
Kamerat me te mira ne treg!
Ne bejme shitje e te gjitha llojeve te kamerave nga brendiI HIKVISION me pakic dhe shumice, gjithashtu kryejm edhe shirbimet e instalimint, konfigurimit dhe mirmbajtjes se sistemeve te vezhgimit.
Gjithashtu bejme instalimin e sistemeve te siguris me brendin SATEL nder me te perdorurit ne EU me qmime promocionale!!!

https://www.facebook.com/Alarma.kamera/
kontakt numer +38349580184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim