Goma SAVA 165-70–14 M+S FERIZI

Shitet nga: Feriz Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kto goma te perdorura por e kom shit kerrin dhe spo me duhen më.
tel:044-212909 049-212909
viber:+37744212909 FERIZ XONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim