Goma te reja pa perdor FERIZI

Shitet nga: feriz Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes keto goma me bandasha jan te reja disa jan teke dhe disa qifte numer 14 kush i mer krejt ma lir ja jepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim