Fellne e Mercedes C- classe

Shitet nga: Armend 22 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

195 EUR   230 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Fellne nr 16''
Per mercedes C classe
Nr,Viber +37745344484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim