Fellne me Goma 19

Shitet nga: Xx 15 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten fellnet me goma 19-she ,jan shum pak te perdorura .Cmimi i par kur i kom ble jon kon 1500.
Per ma shum na kontaktoni ne viber +358458535745.
Cmimi eshte i diskuteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim