Fellne me Gome

Shitet nga: .. 31 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten fellne 19 me goma te veres. Jane te balancuara dhe pothuajse te reja .Vetem fellnet pa goma kan kushtu 1500€.Per ma shum telefononi ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim