Fellne per kros

Shitet nga: Xyy 16 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Jan ne rregull per krosa e para esht 16 e mrama 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim