Goma te dimrit

Shitet nga: xxx 05 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shiten 3 gomat e dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim