Shes pjes per Rf ,Hs ,Honda 125

Shitet nga: Pjes 04 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten pjest per Rf hsi ,Honda spacy 125 c
Regler kaish per Rf maska hs Viber 044 891 946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim