Shiten bandashtat me diska

Shitet nga: Xxxx 05 Maj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten bandashat me diska per mashum contakt nr
+38349116267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim