Shlem

Shitet nga: Armendi 11 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes kapelen per motorrA osht shum I mir dhe I rujtun per ma shum 049 351 338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim