Bmw x5

Shitet nga: Arian 14 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Shes x5 bmw 3.0 automatik ngjyr e zez me dokumenta regjistrim 12 muaj isapo regjstruar ne gjendje shum te mir motorike si dhe teknike me felga .me tempomat me klim .karrikat para dhe mrapa me nxemje me pulla ne timon .per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim