Chervolet Lacetti

Shitet nga: Nexhat 15 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 155 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Lacetti
Shitet Chervolet Lacetti
1.8 Benzine ( 90KW /122PS ), ne gjendje Perfekte si Optike ashtu edhe Teknike.
Servisi i sapo bere (komplet). Posedon Klime automatike, ABS, ESP, central, telekomanda ne timon, dritaret me rryme, mates i temperatures se jashtme, censora te shijut, halogenka dhe me goma te reja.

Vetura eshte ardhur nga Zvicrra, dhe une jam pronari i pare ne Kosove. Vetures jane bere gjithmone serviset me kohe te rregullt keshtu qe nuk ka nevoj per as nje investim ne te. Kilometrat jane me garancion 152,000 Km, Shpenzimet ekonomike (6-8 Litra).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim