Citroen C5 Exlusive

Shitet nga: Drilon 13 Gush 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   7 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Citroen C5 Exlusive
2.7 Hdi
Automatik
Senzora para dhe mrapa
Navogacion
Tempomat
Interier Lekur
Felne Alumini
Karrika me nxemje dhe rregullim automatik
Ne gjendje perfekte pa asnje vrejtje
Servis te sapo kryer
Vaj,filtera komplet.
I sapo regjisitruar
Per info tel/viber +38349422295
Driloni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim