shitet

Shitet nga: gazi 17 Gush 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
citroen c5 automatik ne gjendje te mire me.klim tempomat posedon edhe funksionin ulje dhe ngritje ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim