Shes Ford Escort 1.6Benzin Rks Klim Shum i Rujtun

Shitet nga: Auto Sallon Krenari 14 Gush 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 35 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shes Ford escort 1.6Benzin eshte ne gjendje teper te mir teknike dhe optike eshte shum i rujtun si mrena edhe jasht ka klim viti 98 gumat e mira karaseri i rujtun mrena i rujtun per me shum kontakt:045677654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim