FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita viber +383 45 264 294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim