Lavatriqje Beko

Shitet nga: Flamuri Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: WM
Shitet Lavatriqja ne gjendje te rregullt pune arsya e shitjes nuk e perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim