INVERTAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LABI DEKOR 05 Gush 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
NE FABRIKEN TON JU KENI ZGJEDHJE PER ENTERIERIN E LOKALIT TUAJ SI : KAFFENE. RESTORANT , PICERI. QEBAPTORE ETJ PUNOJM: TAVOLINA KARRIKA KUZHINA SHANK SEPARE TABUREJA RAFTE SHANKERICA ETJJJJJ... PUNOJM EDHE ZBUKURIME TE NDRYSHME ME POROSI KEMI KARRIKA DHE TAVOLINA ME SHUMIC DHE PAKIC KEMI TE GJITHA NGJYRAT E MUNDSHME TE SHTOFIT ASHTU EDHE TE EKOLEKURES... JU MIRPRESUM ME KUALITET TE LART E QMIM TE LIR PER MA SHUM INFO: 045 250 569 049 25 12 13 049 222 699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim