Maqin e barit

Shitet nga: Blerim 06 Gush 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Ësht e ardhur nga gjermania ësht ne gjendje te rregullt(044-968-807)dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim