Nxjerrim Kep Kompira

Shitet nga: Mustaf 08 Gush 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Maqina per nxjerrjen e Kepve Nuk shitet Por dalim ne teren me nxjerr Qep Dhe Patate (Kompira)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim