shitet autolarja

Shitet nga: Blerim 06 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   430 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet karsher e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt (044-968-807)dhe viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim