Shtof dhe perde

Shitet nga: lutfi 16 Gush 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes shtof dhe perde te importuar nga gjermonia te reja jon topa bajm Edhe ndrrim me naj kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim