Tekstil vesh mbathje

Shitet nga: lutfi 16 Gush 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes tekstilin i importuar nga gjermonia bajm Edhe ndrrim me naj Kerr teshat jon per diner dhe ver te reja pa perdor qmimi I volitshem gjithashtu ka Edhe woran ose enihopke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim