Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 12 Gush 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Punojm tenda dielli me dimensione dhe ngjyra sipas shijes suaj.
Tenda per shtepi
Tenda per restorante
Tenda dy anesore Satana
Tend kepurdh
Tenda perde
Te gjitha te punuara nga brendi i njohur austriak satler
Garancion 5 vjeqar
Porosia kryhet 2-3 dite
Punojm ne tere teritorin e Kosoves
Gjindemi ne Greme -Ferizaj-----------------------------------------------------------
MOS LEXO MA POSHT.......!

PUNOJM TENDA DIELLI 1.TENDA PER SHTEPI 2.TENDA PER KOPSHTE 3TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE ETJ, 4.TENDA DY ANESORE QE TE GJITHA ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ BEJM EDHE NDRRIMIN E BEZIT TE VJETER DHE RIPAROJM TENDAT E VJETRA. Kemi mbi 50 lloje te ngjyrave(bezave) te bukura per shijen tuaj Punojm me BEZ AUSTRIAK SATLER-5 vite garancion Gjindemi ne fsh Greme/Ferizaj -------'xxxx Mos lexo ma.posht me modele dhe ngjyra te ndryshme prodhojm dyr vetura,kombi,sharr,kuzhina,mobilje,shtepi,cnc,sherbime me cnc,vakum pres,dekorime,teraca,banesa,telefon, dyer,dere , derë ,der , DYER , dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme , der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der per shpi , dere per banese , der per banese ,DYER PERE SHTEPI ,doors for apartament , dere per banes , der per banes , dere per zyre , der per zyre , dere prej drurit ,DOORS INTERIER, dere prej drunit , banese , banes , shpi , shtepi , lokal , lokal afarist,audi,bmw,mercedes, dyer te mbrendshme, dyr te mbrendshme, dyer t mbrendshme, dyr t mbrendshme, dyer te mrenshme, dyr te mrenshme, dyer t mrenshme, dyr t mrenshme, dyer te dhomave, dyr te dhomav, dyr t dhomav, dyer per dhome, dyer per dhoma, dyr per dhome, dyr per dhoma, dyr dhome, der per dhoma , der per shpi ,kombi, dyer te mrenshme, dyer per dhoma te mrenshme,dyer druri,golf,vetur,banes,dekorime, kuzhin dyerr nga druru, dyer standarde , enterier ,dekorime,izolime, riparim, dyer moderne, dyer te hymjes,dyer te bardha,der e bardh,dyr te bardha,der me xham,der me gjam,dyer me xham,dyer me gjam,sallon,kuzhin,dritare,shtepi,dritare te drurit,prezore te drurit,dyer te banjos,dyr te banjos,dyer per banjos,der te banjos,der per banjo,dyer qader dielli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim