TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

Shitet nga: TENDA 30 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
::::::: TENDA ME QERA

--Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m
transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe
informata tel : 044 630 181 049 21 47 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim