Tenda,tavolina,karrika & zerim me qera 044 687 506

Shitet nga: Xhevdet Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Tenda,tavolina,karrika,zerim me qera.Për panaire,dasma, dhe raste të tjera familjare.Tenda me :ndriqim,dekorime etj. ➡️➡️Transporti dhe montimi gratis në tër Kosoven.Tenda me qmime shum të volitshme.
Tel: 044 687 506 dhe 049 142 867.
Viber: +383 44 687 506
Ju mirpret stafi 24h!!
Rezervoni menjëherë!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim