Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Dje 18:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Vushtrri
Kodi 0484

Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri i autobusëve. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo.

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim