or per fahehjen e te dhenave

Shitet nga: meti 05 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Zubin Potok
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Përshkrim:

-Teknologjia inovative më e re e ekranit te pdukshëm tani edhe në Kosovë.
-Kur ora është e ndezur duket se nuk ka asgjë në ekran,por kur ju perdorni syzet speciale mundë të shihni permbajtjen që shfaqet në ekran.
-Kjo or ju mundson fshehjen e të dhënave të rëndësishme me ekran te padukshëm pasi qē informacionet mund të vërehen vetem me syzet e saj speciale me xham polarizus.
-Syzet janë unisex dhe me kualitet të mirë
-Dimenzionet-41.8x37.8 x11.6mm
-Pesha-40g
-Memorja-4GB
-Ekrani-1.5 inches ekran i padukshëm
-Kalendar-Po
-Suporton formatet:txt,photo,video
FB contact:online tech kosova

Gjithashtu posedojm edhe artikuj tjerë si:
-Stilolaps me kamer
-Syze me kamer
-Kamer e vogel me wifi
-Kok kablle me kamer
-Usb audio record
-Gps
-Gps mini
-Paisje sigurie audio
-Usb me kamer
-Kopse kostumi me kamer
-Shkreps me kamer
-Varse rrobash me kamer
-Qels veture me kamer
-Mini kamer
-degjuese te fshehura
-guri per fshehje qelsi
-kamer e fshehur me wifi
-or per fshehjen e të dhënave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim