Shes/Nderroj Apartamentin

Shitet nga: Anelo 22 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Siperfaqe totale
Sipërfaqe: 78.5 m2
Komuna: Zubin Potok
Shitet/Nderrohet Apartament ne qytetin e Shengjinit me siperfaqe fizike 63.5 m2 (2+1) siperfaqe perbashket 15 m2 me siperfaqe totale 78.5 m2 dhe siperfaqe veramdes 23.5 m2 apratamenti ndodhet ne katin e 6 papafingo te nje pallati ne ndertim e siper. Nje pallat Me ndertime shum cilesore me leje ndertimi te interesuarit te kontaktojne viber ose whatsapp
00355693947777
Mundesi nderrimi me makine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim