Fiat Scudo JTD 2006

Shitet nga: Luka 06 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 107 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Zveçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
Ne gjendje shum te mire
Trapa dhe reglazh e kryera
Servis i vogel e kryera

Vetura posedon 4 C goma te reja te dimrit libreza servisit senzor parkingu
regjistrim deri 10. 2019.
dokumentet eshte mire

ndrrim me karavan dizel

me shume kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim