Shiten

1 EUR

Shitet nga: Ardijan 03 Dhj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shiten te gjitha se bashku me qmime shum te ulta 20€ me lir se ne baumakt jan te gjitha te reja dhe te pa perdorura ne paket. Kemi dhe meshalic sllovene e pa perdorur, oblla, libell, rrafshues, mistria etj. I shes sepse me ka dal viza te gjitha jan shum te mira dhe te pa perdorura per me shum info na kontaktoni 044/804/243.
Ardijan
045210270
Leaflet
Në fillim