Shitet Hillti - HILTI TE30c, gjendje prefekte. 🇩🇪➡️🇽🇰

300 EUR

Shitet nga: D.G 14 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shitet hillti nga Marka Hilti ardhun në Kosovë nga Gjermania
Maraka (prodhuesi ) - Hilti .
Modeli - TE30 c .
- Thyen dhe shpuan .
Fuqia - 850W .
Gjendje prefekte pune .
Për ma shumë info mobile , viber, WhatsApp.
( gjithashtu për veglat dhe makina tjera ).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione