Shitet hillti HILTI TE30c shpuan dhe then

220 EUR

Shitet nga: D.G 07 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shitet hillti gjendje teper e mire pune
Me dy opsione i ardhun nga Gjermania
Te interesuarit viber
Leaflet
Në fillim