Shitet Hillti HILTI TE30c

220 EUR

Shitet nga: D.G 05 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shitet hillti nga marka e njohur original i ardhur nga Gjermania me pakon mbyllse dhe turjela ( burgia ) ne gjendje perfekte
Cmim i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim