Shitne BURMASHINA DHE HILLTI,BOSCH ,HILTI

0 EUR

Shitet nga: DG 12 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shiten burmashinat dhe hillti nga top brendet BOSCH DHE HILTI
Qmimi per burmashinen e madhe 70€
Burmashinat e vogla 40€
Fleksi 60€
HILTI 220€
Leaflet
Në fillim