Agregat Gjenerator 8.5kwa

0 EUR

Shitet nga: Armend 11 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet gjeneratori 8.5KW, rrym i prodhon 6.5KW dizell , 3faz dhe monofaz , ndezet me qels edhe me dore . Per me shume informata na kontaktoni ne numrat 044360234 ose 04954120
Leaflet
Në fillim