Shiten Kepucat Gidoret Akujat Hillti boch gersheret e punes

0 EUR

Shitet nga: Milot Berisha 21 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten
kepucet e punes
Gersheret
Akujat
Gidoret
Qadrat
Makinat e rrojes etj
Hillti dhe te gjitha veglat punese vetem shkruaj dhe merr info ne nr 044814226 +383 viber whatssap etj JU MIRËPRESIM
TE BERISHA
Milot Berisha
044814226
Leaflet
Në fillim