Isoboy prerse stiropori

0 EUR

Shitet nga: isoboy prerse stiropori Sot 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900.
isoboy prerse stiropori
044733900
Leaflet
Në fillim