Shiten veglat

1 EUR

Shitet nga: Beni 21 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shiten veglat gjenerator, shfajc co2 , maqin per kositjen e barit dhe maqin per me fshi oborrin, cerkollar
Leaflet
Në fillim