Makine per prodhimin e Bllokave dhe Vazove

0 EUR

Shitet nga: avni 10 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet makina per prodhimin e bllokava dhe vazove si dhe elementeve tjera prej betoni
Makina posedon 9 forma (kallap) eshte prodhim Slloven Belt svs 1525 kapaciteti per 8 or 4000 blloka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione