Shiten dy aparata per saldim

350 EUR

Shitet nga: Festim 06 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten dy aparata per saldim co2 dhe shfajc
Dyt ne gjendje te rregullt pune te ardhur prej ch per ma shum kontaktoni ne viber +38346146581
Leaflet
Në fillim