Shitet motori mikulosh nga belgjika nuk me nevojit

75 EUR

Shitet nga: Jetush fejzullahi 05 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
She motorin i ardhun prej belgjike origjinal arsyja shitje mos perdorimi si dhe gomat 14me bandash. Shitet hillti bosh qa shpon
Jetush fejzullahi
+38344322490
Leaflet
Në fillim