Publikuar: Maj 11 2022 04:41

lavatrice pastrim kimik tharse makine per tharje

EUR

Publikuar: Maj 11 04:41
Shikime: 419
Shitet maqine per tharje te robave PRIMUS T9 10kg viti i prodh. 2014 Makina esht ne gjendje te mire kemi edhe tjera makina per pastrim kimik hekurosje lavatrice dhe tharse
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
419
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0038978446634

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione