Letkon Makita 18V

0 EUR

Shitet nga: Dashnori 22 Sht 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
shes ket letkon eshte shum special

Aku per me pre kopshtin

drita te kerrit Golf III dhe IV Subofa 15

drita te forta si ekap lartsin deri ne 5km

sankak per halete
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione