Mburojë sigurie për Bunar

0 EUR

Shitet nga: Valmir Sot 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Merremi me prodhimin e mburojave per bunare. Mburoja eshte me material shume te forte dhe ngjyre rezistente ndaj cdo stine. Pas mbylljes nuk mund te hapet ndryshe pervec me çelsin qe ju a japim ne. Mund te porositni me cfardo dimensione qe ju nevojitet mburoja.
Montimi dhe transporti per regjionin e Prishtinës falas!!
Per me shume detaje kontakto ne viber/whatsapp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione