Aparat Saldimi - Shfajc

120 EUR

Shitet nga: Florent 12 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Aparati ne gjendje perfekte per pun, osht shum i rujtun dhe pak i perdorun.
Viber +38349191255
Florent
049191255
Leaflet
Në fillim